HAKKIMIZDA

1995 yılından bugüne kadar siz değerli iş ortaklarımıza inşaat makineleri ve ekipmanları alanında çeşitlilik, kalite, teknolojik beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermeyi ilke edindik. Firmamızın faaliyet alanları arasında,

 

• Demir İşleme Teknolojileri (Kesme ve Bükme Makineleri),

• Hidrolik Beton Dağıtıcı,

• Beton Sevk Ekipmanları,

• Kaynak Makineleri,

• İnşaatçı El Aletleri,

• İnşaat İskelesi ve Ekipmanları,

 

bulunmaktadır. Zorlu projelerinizi kolaylaştıran güç olarak Star Teknik Makina size hizmet etmekten gurur duyacaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

 

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite sağlayan Star Teknik Makina standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Star Teknik Makina gelişen inşaat teknolojilerine uygun makineler tedarik etmektedir.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe verimlilik, teknoloji, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen en güvenilir şirketlerin arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize projelerinde güç ortaklığı, akılcı çözümler, teknolojiden üst limitte yararlanma fırsatları yaratmaktayız.

BASIN KİTİ

Star Teknik Makine Logotype'ları

İLETİŞİM

 

ADRES